Virtuvės baldai šiuolaikiniam interjerui

Pradžia/Korpusiniai baldai/Virtuvės baldai pagal užsakymą/Virtuvės baldai šiuolaikiniam interjerui

Virtuvės baldai šiuolaikiniam interjerui

Turime

923.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Virtuviniai baldai šiuolaikiniam interjerui Loftas.

Virtuvės baldai Loftas, bei visa šios modulinės sistemos kolekcija puikiai atnaujins Jūsų virtuvės interjerą ir padės susikurti tobulą virtuvę kiekvieno poreikiams. Virtuvinis komplektas gali būti įvairių išmatavimų ir kitokios komplektacijos, bei išdėstymo. Taip pat galite rinktis ir iš keletos spalvų variantų.

Virtuvinį baldų komplektą, patogu transportuoti ir lengva surinkti. Surinkimui Jums net neprireiks profesionalių meistrų paslaugų. Visos detalės sukomplektuotos ir paruoštos montavimui, pridėta aiški montavimo instrukcija.

Nuotraukoje pavaizduoto virtuvinio komplekto kaina 923 €

Virtuvinio komplekto ilgis 260 cm.

Virtuvinio komplekto kaina priklauso nuo komplektacijos.

Virtuvės baldus ir kitus kietuosius baldus gamina sparčiai auganti ir tobulėjanti Rusijos įmonė Sv-mebel. Jų gamyklinė linija pagaminta Vokietijoje. O tokie apdovanojimai, kaip Nacionalinis kokybės ženklas, geriausias metų eksportuotojas, kokybės lyderio apdovanojimas, bei kiti prestižiniai įvertinimai, neleidžia į savo klientus žiūrėti pro pirštus. Įmonė kietaisiais baldais užsiima jau daugiau kaip penkiolika metų ir vien Maskvos regione turi 28 pardavimo taškus.

Daugiau kietųjų badų rasite https://www.rivjera.lt/kategorijos/korpusiniai-baldai/

Jei ieškote ne tik virtuvės, bet ir minkštų baldų svetainėje, maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Taip pat kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.