Svetainės baldai minkštas komplektas Evoliucija

Pradžia/Svetainės baldai/Minkštų baldų komplektai/Svetainės baldai minkštas komplektas Evoliucija

Svetainės baldai minkštas komplektas Evoliucija

Turime

1,899.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Svetainės baldai minkštas komplektas Evoliucija. Natūralios odos minkštas komplektas. Komplektas susideda iš trivietės sofos, dvivietės sofos ir fotelio.

Svetainės baldai priekinė dalis ir atlošalai pagaminti iš jaučio odos. Nugarinė dalis iš eko odos. Kiekviena komplekto dalis išsiardo į dvi dalis, t.y. sėdimoji dalis atsiskiria nuo atlošalo. Specialus tvirtinimas yra sugalvotas, jog būtų lengva baldus įnešti net pro siauriausias duris, nereikėtų patirti streso ir matuoti durų staktos ir jaudintis, jog galbūt baldai netilps.

Trivietė sofa gali transformuotis į dvivietę sofą su viduryje esančiu mini baru. Šiame mini bare yra dvi vietos Jūsų gėrimų pasidėjimui, taip pat atvira dalis užkandžių pasidėjimui. Tai idealus sprendimas žiūrint sporto transliacijas. Kiekviena minkšto komplekto dalis turi mechaninius reglainerius. Lengvu rankos spustelėjimu sofos reglainerio mechanizmas padeda Jūsų kojoms pakilti. Mechanizmas turi dvi padėtis. Pirmoji padeda pakelti kojas, tačiau nugara išlieka stati. Antroji padėtis kai nugaros pagalba pastumiame atlošimą ir padarome gulėjimo poziciją.

Svetainės baldai ir jų išmatavimai: trivietė sofa ilgis 205 cm, dvivietė sofa 165 cm, fotelis 95 cm, gylis 96 cm. Sėdimos dalies aukštis 51 cm, sėdimos dalies gylis 50 cm.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš dviejų sofų ir fotelio yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://www.rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Spalva:ruda. Su reglaineriais. Su mini baru. 3+2+1. Kaina 1899 eur.

 

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.