Spinta su veidrodžiais ir lentynomis

Pradžia/Korpusiniai baldai/Spintos pagal užsakymą/Spinta su veidrodžiais ir lentynomis

Spinta su veidrodžiais ir lentynomis

Turime

399.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Spinta su veidrodžiais – puikus pasirinkimas, norintiems sutaupyti vietos. Lengvai slankiojančios durys, veidrodis ir erdvios lentynos, du stalčiai ir vieta rūbų pakabinimui. Puikus kainos ir kokybės santykis.

Spintos su veidrodžiais kaina 399 €

Spinta su veidrodžiais: Ilgis 200 cm, aukštis 220 cm, gylis 60 cm.

Spintas su veidrodžiais ir kitus kietuosiu baldu gamina sparčiai auganti ir tobulėjanti Rusijos įmonė Sv-mebel. Jų gamyklinė linija pagaminta Vokietijoje. O tokie apdovanojimai, kaip Nacionalinis kokybės ženklas, geriausias metų eksportuotojas, kokybės lyderio apdovanojimas, bei kiti prestižiniai įvertinimai, neleidžia į savo klientus žiūrėti pro pirštus. Įmonė kietaisiais baldais užsiima jau daugiau kaip penkiolika metų ir vien Maskvos regione turi 28 pardavimo taškus.

Daugiau kietųjų badų rasite https://www.rivjera.lt/kategorijos/korpusiniai-baldai/

l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l

Jei ieškote ne tik spintos su veidrodžiu, bet ir minkštų baldų svetainėje, maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.