Sekcijos tv saliukai, komodėlės Nota

Pradžia/Korpusiniai baldai/Spintos pagal užsakymą/Sekcijos tv saliukai, komodėlės Nota

Sekcijos tv saliukai, komodėlės Nota

Turime

474.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Sekcijos Nota susideda iš atskirų elementų, kuriuos galite išsirinkti patys. Galimos kelios spalvų variacijos. Šios kolekcijos sekcijos pagyvins Jūsų svetinę, sutaupys nemažai vietos, bei tarnaus tikrai ne vienerius metus.

Kaina priklauso, nuo komplektacijos.

Sekcijas ir kitus kietuosiu baldu gamina sparčiai auganti ir tobulėjanti Rusijos įmonė Sv-mebel. Jų gamyklinė linija pagaminta Vokietijoje. O tokie apdovanojimai, kaip Nacionalinis kokybės ženklas, geriausias metų eksportuotojas, kokybės lyderio apdovanojimas, bei kiti prestižiniai įvertinimai, neleidžia į savo klientus žiūrėti pro pirštus. Įmonė kietaisiais baldais užsiima jau daugiau kaip penkiolika metų ir vien Maskvos regione turi 28 pardavimo taškus.

Daugiau kietųjų badų rasite https://www.rivjera.lt/kategorijos/korpusiniai-baldai/

Jei ieškote ne tik sekcijos, bet ir minkštų baldų svetainėje, maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.