Odiniai baldai su elektriniais reglaineriais Aldo.

Pradžia/Svetainės baldai/Minkštų baldų komplektai/Odiniai baldai su elektriniais reglaineriais Aldo.

Odiniai baldai su elektriniais reglaineriais Aldo.

Turime

1,399.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Odiniai baldai Aldo. Komplektą sudaro trivietė ir dvivietė sofos. Integruoti elektriniai reglaineriai. Spalva: ruda.

Svetainės baldų komplekto priekinė dalis ir atlošalai pagaminti iš jaučio odos. Nugarinė dalis iš eko odos. Trivietė minkšto komplekto dalis turi elektrinius reglainerius. Lengvu mygtuko paspaudimu priversite reglainerį skleistis į Jums patogią padėtį. Tai kur kas komfortiškesnis sprendimas už mechaninius reglainerius, nes esant noriui reglainerį galite sustabdyti bet kokioje padėtyje.

Odiniai baldai tai vienas iš puikiausių dalykų ka duoda mums gamta. Tai puikiausias pasirinkimas šeimoms turinčioms mažus vaikus. Lengva priežiūra ir valymas tai tik nedaugelis privalumų turint odinius baldus. 

Šie odiniai baldai puikus pasirinkimas, siekiantiems svetainėje susikurti sąvitą komforto zoną, kurioje puikiai jausis visi šeimos nariai.

Odiniai baldai išmatavimai: trivietė sofa ilgis 200 cm, dvivietė sofa 170 cm, gylis 92 cm, aukštis 100 cm. Sėdimos dalies aukštis 48 cm, sėdimos dalies gylis 50 cm.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš dviejų sofų ir fotelio yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://www.rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.