Odiniai kampai su elektriniais reglaineriais RS210

Pradžia/Svetainės baldai/Odiniai kampai/Odiniai kampai su elektriniais reglaineriais RS210

Odiniai kampai su elektriniais reglaineriais RS210

Turime

2,999.00 1,749.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Odiniai kampai HTL RS210. Pagaminta iš natūralios odos. Aukščiausios kokybės lygi oda. Malonus prisilietimas. Stora oda. Spalva: konjako.

Firminis HTL komplektas. Komplektą sudaro odinis kampas su elektriniu reglaineriu ir USB jungtimi. Sėdimoji dalis šalia porankio turi savo asmeninį valdymo pultą. Elektrinio valdymo pulto pagalba klientas komfortiškai gali pasirinkti pačią patogiausią sėdėjimo ar gulėjimo poziciją. Elektrinis valdymo pultas turi USB jungtį, kurioje galėsite pasikrauti savo mobilųjį telefoną ar prijungti bet kurį prietaisą reikalaujantį USB pajungimo. Elektra reguliuojami galvos atlošalai. Modernus itališkas stilius.

 

Odinis kampas išmatavimai : ilgis 262 cm, plotis 170 cm, aukštis 84 cm, gylis 98 cm, sėdėjimo aukštis 49,5 cm, sėdėjimo gylis 54 cm.

Galbūt Jums kampinis komplektas  yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://www.rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Odiniai kampai yra vienetiniai. Baldai yra ekspoziciniai iš baldų parodos. Baldų audinio nėra galimybės rinktis, todėl šiems baldams yra taikoma nuolaida.Minkštų baldų komplektas atitinka geriausią kainos kokybės santykį. Kaina 1749 eur

HTL įmonių grupė visame pasaulyje turi 9 gamyklas. Įmonė savo produkciją parduoda 52 šalyse. Koncerne visame pasaulyje dirba virš 6000 žmonių.Įmonė savo produkciją parduoda daugiau nei 5000 parduotuvių visame pasaulyje.Įmonės gaminami produktai orientuoti į aukštesnes pajamas gaunančių žmonių poreikius. Todėl kiekviena detalė balduose yra smulkmeniškai apgalvota, jog patenkinti ir įnoriausių klientų poreikius.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

 

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.