Foteliai natūralios odos foteliai Marcis su reglaineriu

Pradžia/Svetainės baldai/Foteliai/Foteliai natūralios odos foteliai Marcis su reglaineriu

Foteliai natūralios odos foteliai Marcis su reglaineriu

Turime

499.00 399.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Natūralios odos minkšti foteliai. Foteliai ir jų sudedamosios dalys: priekinė dalis ir atlošalai pagaminti iš jaučio odos. Nugarinė dalis iš eko odos. Foteliai išsiardo į dvi dalis, t.y. sėdimoji dalis atsiskiria nuo atlošalo. Specialus tvirtinimas yra sugalvotas, jog būtų lengva baldus įnešti net pro siauriausias duris, nereikėtų patirti streso ir matuoti durų staktos ir jaudintis, jog galbūt baldai netilps.

Mechaninio reglainerio funkcija padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Elektrinio valdymo dėka, Jūs lengvai pasirinksite Jums patogiausią sėdėjimo poziciją. Fotelio spalva: pilka. Fotelis ir išmatavimai: Plotis: 94 cm, aukštis 98 cm, bendras gylis 96 cm. Sėdėjimo aukštis 50 cm, sėdėjimo gylis 52 cm. Fotelis gali stovėti viduryje kambario, kadangi nugarinė dalis yra taip pat tokios pačios spalvos.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galbūt tik fotelio Jums neužtenka ir ieškote didesnio komplekto? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra minkštų baldų komplektai: https://www.rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/minkstu-baldu-komplektai/

 

 

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.