Minkštų baldų komplektas Calia Italia Gaia

Pradžia/Svetainės baldai/Minkštų baldų komplektai/Minkštų baldų komplektas Calia Italia Gaia

Minkštų baldų komplektas Calia Italia Gaia

Turime

2,199.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Natūralios odos minkštų baldų komplektas Gaia. Komplektas susideda iš trivietės sofos ir dvivietės sofos. Sofa už papildomą kainą gali turėti miegamąją funkciją. Minkštų baldų komplektas yra bianco ottico spalvos. Odiniai baldai yra pilnai natūralios odos, galima statyti viduryje kambario. Šie svetainės baldai yra ilgaamžiai ir tarnaus Jūsų šeimai ilgus metus. Išmatavimai: trivietė sofa 210 cm, dvivietė sofa 177 cm. Aukštis 92 cm, bendras gylis 97 cm, sėdėjimo aukštis 45 cm, sėdėjimo gylis 56 cm.

Calia italia yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1965 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Svetainės baldų komplektas yra vienetinis. Baldo spalvų negalima rinktis, todėl baldams taikoma nuolaida.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš dviejų sofų yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://www.rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.