Minkštų baldų komplektas Alina living 7405

Pradžia/Svetainės baldai/Minkštų baldų komplektai/Minkštų baldų komplektas Alina living 7405

Minkštų baldų komplektas Alina living 7405

Turime

1,499.00 999.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Minkštų baldų komplektas Alina living 7405 3+1+1. Suspaustas alcantara audinio baldų komplektas. Spalva: ruda. Firminis Alina living komplektas. Komplektą sudaro trivietė sofa su miegamuoju mechanizmu. Du foteliai . Išmatavimai trivietės sofos: ilgis 210 cm, aukštis 101 cm, gylis 98 cm, sėdėjimo aukštis 49,5 cm, sėdėjimo gylis 54 cm. Fotelis: ilgis 104,5 cm, aukštis 101 cm, gylis 98 cm, sėdėjimo aukštis 49,5 cm, sėdėjimo gylis 54 cm.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš sofos ir dviejų fotelių yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://www.rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Baldai yra vienetiniai. Baldų audinio nėra galimybės rinktis, todėl šiems baldams yra taikoma nuolaida.Minkštų baldų komplektas atitinka geriausią kainos kokybės santykį.

Ada Gruppe įmonė įsteigta 1970 metais Austrijoje. Įmonėje dirba daugiau kaip 300 žmonių. Įmonė savo fabrikus turi Austrijoje, Vengrijoje ir Rumunijoje. Įmonė naudoja tik FSC sertifikuotą medieną savo gaminiams.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.