Minkšti baldai HTL 3+1

Minkšti baldai HTL 3+1

Turime

1,999.00 999.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Minkšti baldai HTL RS105 3+1. Pagaminta iš tinklinio austinio audinio. Spalva: smėlio. Firminis HTL komplektas. Komplektą sudaro trivietė sofa su elektriniais reglaineriais. Fotelis su elektriniu reglaineriu. Kiekviena sėdimoji dalis turi savo asmeninį valdymo pultą. Elektrinio valdymo pulto pagalba klientas komfortiškai gali pasirinkti pačią patogiausią sėdėjimo ar gulėjimo poziciją. Kiekvienas elektrinis valdymo pultas turi USB jungtį, kurioje galėsite pasikrauti savo mobilųjį telefoną ar prijungti bet kurį prietaisą reikalaujantį USB pajungimo.

Minkšti baldai išmatavimai trivietės sofos: ilgis 204 cm, aukštis 74 cm, gylis 98 cm, sėdėjimo aukštis 49,5 cm, sėdėjimo gylis 54 cm. Fotelis: ilgis 104,5 cm, aukštis 74 cm, gylis 98 cm, sėdėjimo aukštis 49,5 cm, sėdėjimo gylis 54 cm.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš sofos ir fotelio yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://www.rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Baldai yra vienetiniai. Baldai yra ekspoziciniai iš baldų parodos. Baldų audinio nėra galimybės rinktis, todėl šiems baldams yra taikoma nuolaida.Minkštų baldų komplektas atitinka geriausią kainos kokybės santykį.

HTL įmonių grupė visame pasaulyje turi 9 gamyklas. Įmonė savo produkciją parduoda 52 šalyse. Koncerne visame pasaulyje dirba virš 6000 žmonių.Įmonė savo produkciją parduoda daugiau nei 5000 parduotuvių visame pasaulyje.Įmonės gaminami produktai orientuoti į aukštesnes pajamas gaunančių žmonių poreikius. Todėl kiekviena detalė balduose yra smulkmeniškai apgalvota, jog patenkinti ir įnoriausių klientų poreikius.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.