Kėdės Prestige Jūsų stilingų namų interjerui

Pradžia/Valgomojo baldai/Kėdės/Kėdės Prestige Jūsų stilingų namų interjerui

Kėdės Prestige Jūsų stilingų namų interjerui

Turime

169.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Kėdės Prestige Jūsų išskirtiniam namų interjerui. Produkto sudedamosios dalys: priekinė dalis ir nugarinė dalis pagaminta iš luxus microfazer audinio. Kėdė nėra surenkama ir iš gamyklos atvyksta tvirta bei patikrinta ir jau surinkta. Gamyklinis įpakavimas dėžėje. Tvirtas medžio masyvo rėmas. Nugaroje specialus laikiklis – kėdės paėmimui.

Patogus atsisėdimas, specialus išlenkimas kėdės atlošale, kad geriau prisitaikytų prie Jūsų kūno. Taip pat už papildomą kainą galite rinktis kėdžių kojyčių spalvą. (+25 eur). Kėdės išmatavimai: 50 cm plotis, 62 cm gylis, 101 cm aukštis.

Schaeffer American Home užsakymu gaminami baldai. Yra aukštos kokybės ir jomis prekiaujama daugiau negu 100 parduotuvių visoje Vokietijoje. Schaeffer American Home nuolatos dalyvauja didžiausiose Europos baldų parodose ir suteikia savo produktams kokybės garantijas.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galbūt tik kėdės Jums neužtenka ir ieškote didesnio fotelio? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra foteliaihttps://www.rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/minkstu-baldu-komplektai/

 

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.