Itališki baldai Natuzzi Editions B792

Pradžia/Svetainės baldai/Minkštų baldų komplektai/Itališki baldai Natuzzi Editions B792

Itališki baldai Natuzzi Editions B792

Turime

5,999.00 2,699.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Itališki baldai Natuzzi Editions B792. Komplektas susideda iš trivietės sofos ir dvivietės sofos ir fotelio. Sofa už papildomą kainą gali turėti miegamąją funkciją. Minkštų baldų komplektas yra creme spalvos. Odiniai baldai yra pilnai natūralios odos, galima statyti viduryje kambario. Šie itališki baldai yra ilgaamžiai ir tarnaus Jūsų šeimai ilgus metus. Išmatavimai: trivietė sofa 210 cm, dvivietė sofa 177 cm fotelis 110 cm.. Aukštis 92 cm, bendras gylis 97 cm, sėdėjimo aukštis 45 cm, sėdėjimo gylis 56 cm.

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Svetainės baldų komplektas yra vienetinis. Baldo spalvų negalima rinktis, todėl baldams taikoma ypatinga nuolaida.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš dviejų sofų ir fotelio yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://www.rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.