Minkšti baldai Calia Italia U formos EST169

Pradžia/Svetainės baldai/Odiniai kampai/Minkšti baldai Calia Italia U formos EST169

Minkšti baldai Calia Italia U formos EST169

Turime

4,499.00 2,300.00

Kiekis:
Compare Dydžių lentelė

Aprašymas

Natūralios odos minkšti baldai. Baldai yra baltos spalvos. Odiniai baldai yra pilnai natūralios odos, galima statyti viduryje kambario. Šie minkšti baldai yra ilgaamžiai ir tarnaus Jūsų šeimai ilgus metus. Natūrali oda yra Bull storos ir lygios odos, kuri pasižymi ilgaamžiškumu. Išmatavimai: Ilgis:  350 cm, Aukštis:  77 cm, plotis:  263/153 cm, sėdėjimo aukštis:  39 cm, sėdėjimo gylis:  55 cm.

Calia italia yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1965 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Minkšti baldai yra vienetinis. Baldo spalvų negalima rinktis, todėl baldams taikoma nuolaida.

Galbūt Jums minkštas kampas  yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://www.rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

 

 

 

 

Back to Top
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.